KURUMSAL
KURUMSAL
Mega Kur Evden Eve Nakliyat
Mega Kur Evden Eve Nakliyat sektöründe faaliyetini uzun yıllardan bu yana sürdürmekte olup, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak, kaliteden ödün vermemiş ve gerek evden eve nakliyat, gerek ofis taşımacılığı gerekse diğer hizmet alanlarında yıllardan beri sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Özellikle evden eve nakliyat'ta sektörde öncü nakliyacılardan birisidir. Bizi ön planda ve daha kaliteli kılan en büyük özelliğimiz ise müşteri memnuniyetini her zaman hat safhada tutma gayretimizdir.

Mega Kur Evden Eve Nakliyat 'ın merkezi İSTANBUL'da olup tüm evden eve nakliyat hizmetlerine cevap vermektedir. Sadece İSTANBUL da değil Türkiye'yenin bir çok ilinde hizmet veren firmamız depolama, askılı tekstil vb. alanlarda da hizmet vermektedir.

Mega Kur Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınızın nakliye işlemi boyunca emin ellerde olduğunu belirtmek isteriz. Taşıma işlemi süresince özen göstermemizin yanı sıra her ihtimale karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz ve tam güvenli bir nakliye işlemi gerçekleştiriyoruz.

Nakliyat firmaları arasında evden eve nakliyat konusunu Mega Kur Evden Eve Nakliyat kadar ciddiye alan bir kuruluş olmadığı gibi gün geçtikçe büyüyen müşteri portföyümüzle de bunu kanıtlamış bulunmaktayız. Nakliyat ve evden eve nakliyat işlerinizi yaparken programlı çalışarak sizlere hiçbir sıkıntı yaşatmadan nakliye işini teslim ediyoruz.

Mega Kur Evden Eve Nakliyat profesyonel ekibiyle taşıma planlaması ve yönetimi ile minimum hata, yüksek verim ile evden eve nakliyat ve diğer hizmet verdiği alanlarda uzmandır. Başarılı bir nakliyat işi için öncelikle iyi bir planlama ve koordinasyon gerekir.

Vizyonumuz :
İyi bir planlama ve koordinasyonla yola çıkan Mega Kur Evden Eve Nakliyat siz müşterilerinizin yüzünü daima gülümsetir. İnsan ve çevreyi önceleyen, çalışanların ve müşterilerinin güvenini kazanmış, evden eve nakliyat hizmetinde mükemmelliğe ulaşmaya çalışan, sürekli yenilenenfaaliyetler sonucu üretilen tecrübe ve bilgiyi paylaşan, tüm imkanlarını verimli bir şekilde kullanan, İstanbul ve Türkiye halkının gurur duyduğu, evden eve taşımacılıkta lider bir firma olmak.

Misyonumuz :
Müşterilerimize; güvenli, çevreci, dakik, konforlu, erişilebilir, beklentileri karşılayan, cezbedici ve sürdürülebilir bir evden eve taşıma hizmeti sunmaktır.
Mega Kur Evden Eve Nakliyat 2022 Tüm Hakları Saklıdır