HİZMET BÖLGELERİ
HİZMET BÖLGELERİ
İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul ilçesinde oturan değerli müşterilerimiz, taşınmayı kendinize dert edinmeyin. Mega Kur Evden Eve Nakliyat uygun fiyatlarla, sizlere güvenli ve huzurlu bir şekilde nakliye hizmeti sunmaktadır

İstanbul Evden Eve Nakliyat   İstanbul Nakliye 

Evden eve nakliyat İstanbul  hizmeti günden güne gelişmekte olup bu sayede taşınmak insanlar için daha kolay bir hal almaktadır. İstanbul Evden eve nakliyat hizmeti günümüzde pek çok kişi  ve kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu hizmet nakliye için gerekli tüm aşamaları kapsamakta olup böylece hizmetin daha verimli olmasını sağlamaktadır. Bu alanda firmamız için önemli olan nokta her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutararak sağlamaktayız. Bunun için daima gerekşli olan hizmet detayları her zaman müşteri beklentilerine ve taleplerine yönelik düzenlenir ve uygulanır. Özellikle evden eve eşya taşımacılığı yapılırken gerekli olan mobilya monte ve demonte işlemleri uzman marangoz eğitimi almış işlemleri firma çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Böylece eşyalar en uygun şekilde taşınmakta ve zarar görme olasılığı en aza indirilmektedir İstanbul Nakliyat Şirketi

      Evden Eve Nakliye İstanbul

Evden eve nakliye İstanbul yapılırken herhangi bir hizmet bölgesi kısıtlaması yoktur. Bu sayede hem şehir içi hem de Evden Eve Nakliyat İstanbul  yapılmaktadır. Böylece firmamız tarafından sunulan kaliteli ve güvenilir hizmetten ülkenin dört bir yanındaki vatandaşlar rahatça yararlanabilecektir. Mesafenin artması hizmet kalitesinde herhangi bir değişikliğe yol açmamakta ve kalitenin her zaman yüksek olması sağlanmaktadır. Bu durum her nakliye firması için geçerli olmayıp yalnızca bize özgüdür. Bu da işimize verdiğimiz önemi ortaya koymaktadır. Bundan dolayı nakliye firması ihtiyaçlarında hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm taşımacılık hizmet talepleriniz size en uygun çözümlerle Mega kur tarafından karşılanacaktır. Böylece müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem her zaman en iyi seviyelerde olacaktır.

   İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak uzun yıllardır evden eve nakliye sektöründe hizmet vermekteyiz. Mega kur Nakliyat olarak profesyonel kurumsal nakliyat firmaları portföyü arasında ileri gelmiş son teknoloji kullanan evden eve taşıma firmaları arasında yer almaktadır. Bizler yıllardır müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati için çalışmaktayız. Firmamızın en çok önem verdiği konu müşteri odaklı çalışma planımızın olmasıdır. Her zaman müşterilerimize hizmet sunarken müşteri odaklı hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. İstanbul Evden Eve Taşıma    Hizmet sunduğumuz nakliyat sektöründe bir çok nakliye firması mevcuttur. Bu firmaların %90’nı korsan firmalardır. Bizler müşterilerimizin korsan firmalarla deneyimsiz sonuç yaşamaması için müşterilerimizi bu konuda bilinçlendiriyoruz. Bilinçli müşteri her zaman kurumsal ve profesyonel evden eve nakliyat firmasını seçebilen müşteridir. Öncelikle bir taşıma gerçekleştirmeden önce anlaşma sağlayacağınız nakliyat firmasından ekspertiz hizmeti almanız gerekmektedir. Bizlerden ekspertiz hizmeti almadan önce çağrı merkezimizle görüşme sağlamanız gerekir.

             İSTANBUL EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Mega kur Nakliyat 1998 yılında kurulmuş olup ağırlık olarak ,  evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, arşiv taşıma, asansörlü taşıma, şehirler arası taşıma hizmetleri vermektedir. Yıllardan beri değişmeyen uzman çalışanlarımız sayesinde her işin üstesinde gelerek yolumuza sağlam adımlarla, hızlı bir şekilde devam etmekteyiz.

Sizlerde evinizdeki eşyalarınıza çok değer veriyor iseniz doğru adrestesiniz çünkü; firmamız siz değerli müşterilerimizin eşyalarını son derece titizlikle İstanbul Evden Eve Nakliyat  hizmeti sağlamaktadır.

           İstanbul Ev Taşıma  

İstanbul ev taşıma firması olarak İstanbul'da evimi taşımak istiyorum diyen herkese her şey dahil ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Zorlu ve stresli taşınma sürecini kolay şekilde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel İstanbul evden eve nakliye şirketi olarak taşınma işlemlerini kısa sürede ve güvenli şekilde uyguluyoruz. Büyükşehir'de taşınma işi için profesyonel nakliye desteği almanız şart. Taşımacılık sektörü alanında uzman personel kadrosu ile nakliye sektörünün lider nakliyat şirketi  Mega kur Nakliyat şirketimizle faturalı İstanbul ev taşıma hizmetiyle güvenle taşının. İstanbul'da şehirler arası evden eve nakliyat ve Şehir içi evden eve nakliyat hizmetini mükemmel şekilde sunuyoruz. Kolay ödemeli kredi kartına taksit imkanı sunan evden eve nakliyat firması olarak en iyi nakliyat firması özelliğini taşıyoruz.

    İstanbul Kurumsal Evden Eve Nakliyat 

Evden Eve Nakliyat İstanbul merkezli Ev Villa Ofis Dükkan Mağaza Taşına bilir tüm ürünlerinizi en sağlıklı şekilde naklini gerçekleştirmektir Evden Eve Nakliyat Nakliye İşlemlerinde Popüler olmuş tam anlamıyla nakliyat hizmetinin verilen adıdır. 


İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması Sizlere tam manasıyla taşımacılık hizmeti sunmaktadır, evden eve kadrulu elamanlardan oluşan taşıma işlemidir içinde barındırdığı marangoz tesisat paketleme toplama istif ve şöför saydığımız bu elaman kadrosuyla eviniz villanız büro ofis işyeri taşına bilir tüm eşyalarınızı saydığımız uzman ekip tarafından taşınıp nakliyesi yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat İstanbul  Başlangıç süreci bize ulaştığınız andan itibaren başlamaktadır nakliyeci olarak sizden almış olduğumuz eşya bilgilerini resimli experli yada not alarak taşınacağı gün içerisinde hazırlıklı yani tam kadro eksiksiz araç gereç;  eşyalarınızın ihtiyacı doğrultusunda ekibizi yönlendirir gerekli araçları tedarik eder problemsiz evden eve nakliyat taşıma işlemlerinize başlarız.


                 Evden Eve Taşıma İstanbul
Değişimi ve gelişimi birlikte yönetiriz, En son teknoloji Asansörlü Nakliyat filosuna sahibiz, verimliliği sürekli sorgulayarak üretkenliğimizi artırırız, verdiğimiz sözlere bağlı kalmanın en büyük kazanç olduğunu biliriz, müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutarız, kendimizi müşterimizin yerine koyar, gereksinimlerini önceden belirleriz, Müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza katma değer yaratırız. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip, yayılmasını sağlarız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Adı altında taşıma işlemlerine başladığımız süreç eşyaların bilgisi dahilinde elaman sayısı eşyalarınızın ihtiyaçları olan montaj tesisat paketleme kolileme gibi araç gereçleri tedarikli olup taşınacak olan eşyaların taşınma işlemine organizeli nakliye sürecine başlarız öncelik olarak sizin topladığınız eşyalar yani ufak tefek tabir ettiğimiz eşyaların bir kısmını alan açmak için aracımıza yükleriz sonrasında istif yapan elamanımız ambalaj yapan elamanımızdan hangi ürünü araca en iyi şekilde istiflenecek ise o ürünü sarmasını ister, taşıma elamanımız dikkatli acele etmeden eşyamızı araca getirir istifçi elamanımız en uygun şekilde aracımıza yükler. Evden Eve Nakliyat İstanbul Yaparken Kadromuz sistematik organizeli birbinine bağlı olarak çalışmalarını yürütmektedir.
Taşıma işleminde sırasıyla beyaz eşya koliler koltuk konsol şifonyer gibi ürünleri ambalajlı olarak aracımızın ön kısmına istifleriz en son mobilya dolap montajlık işlemleri bitmiş ürünleri araca taşıyıp yüklemesini yaparız. Enson olarak çiçek yağ gibi sıyı yada döküle bilme ihtimali olan ürünleri dökülme ihtimali olmaksızın önlemini alarak araç içerisine alıp istifli tarzda eşya yüklemesini sonlandırırız. Taşımakta olduğumuz eşyayı deneyimli şöför arkadaşımız eşyalarınızı gideceği adrese güvenli olarak park eder

 İstanbul Kurumsal Nakliyat Ve Taşımacılık 

Mega kur  kurumsal taşımacılık hizmetlerinde geçmişimizden aldığımız tecrübe ile tüm Türkiye çapında özellikle Şehir içi ve Şehirler arası ev eşyası nakliye faaliyetlerimizi Ulaştırma Bakanlığının vermiş olduğu yetkiler Marka Tescil ve Patent Kurumunun onay belgeleri eşliğinde kurumsal kimliğimiz ile hizmetlerimizi müşterilerimizle güven çerçevesi içinde sürdürmekteyiz .Firmamızın vermiş olduğu Kurumsal eşya taşıma hizmetlerinin içeriğinde komple kurumsal nakliyat haricinde parsiyel /parça taşıma denilen hizmette mevcuttur. Özellikle devlet kurum personel tayinleri, sezon itibarı ile yazlık Şehir lere gidiş ve dönüşler ve öğrencilerin okul sezonu başlamasıyla çok talep edilen bir nakliye seçeneğidir. Böyle taşınmalarda haftalık programlar ve birkaç eşya birleştirilerek sevk edildiği için maliyet daha cazip olmaktadır. Saygıdeğer müşterilerimiz böyle eşya taşıma talepleriniz içinde müşteri temsilcimiz ile 7/24 kurumsal irtibat numaralarımız ile iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirler.


      İstanbul‘un Tüm İlçelerine Ev Nakliyesi

İstanbul Evden eve taşımacılık firması olan; Mega kur  nakliyat firması olarak da bu hizmeti bir sektör haline getirmiş bulunmaktayız. Bu konuda büyük katkımızın olması şirketimiz adına gurur verici bir durumdur. Yıllardan beri ülkemizin hemen hemen her yerde kaliteli hizmetlerimiz ile sektörümüze önemli hizmetler sunmuş bulunmaktayız. Ülkemizin en kaliteli firmalarından biri olan;Mega kur   ile çalışmalarınızı gerçekleştirmek isterseniz tek yapmanız gereken firmamıza bir mesaj yada telefon göndermenizdir.

        İstanbul Evden Eve Nakliyatta Firma Tercihi

İstanbul Evden eve Taşıma mutlaka bu konuda deneyim sahibi olan firmalar tarafından yapılmalıdır. Yani nakliye ile ilgili uzun yıllardır tecrübesiyle dikkat çeken firmalar ile görüşmek en doğrusudur. Bunun yanı sıra hem araçların hem de elemanların evden eve nakliye için uygun olması gerekmektedir. Tabii ki fiyatlar da bu konuda değerli bir parametre olarak göze çarpmaktadır. Sonuç itibariyle evden eve nakliyat hizmetinde firma tercihinin büyük önem arz ettiğini söylemek mümkündür. Siz de eviniz ya da ofisinizdeki eşyaların en güvenli biçimde yeni adreslerine teslim edilmesini isterseniz  Mega kur Nakliyat ile görüşebilirsiniz. Firmamız bu noktada sizlere güvence vermekte ve işini profesyonel olarak yapmaktadır.

    Ev Eşyası Depolama İstanbul 

Kiralık depo arayışında olanlar çok çeşitli olduğu için onları sınıflandırmak mümkün oluyor. Genellikle ev eşyası depolama İstanbul  hizmeti için başvuruda bulunuyorlar. Önemli bir kısmı, ekonomik sebeplerden ötürü oturdukları
konutu boşaltıp mülklerini bir depoda tutmayı istiyor. Bazı tüketiciler; yurt dışına çıkma, farklı bir kentte iş bulma, eğitim, çeyiz biriktirme gibi gerekçelerle İstanbul Ev eşyası depolama şirketlerine ulaşıyor.

       İstanbul Eşya Depolama Firması

Şirketlerin seneler içinde kazandıkları deneyim, onlara artı puanlar kazandırıyor ve sektörde daha da büyüyorlar.  Mega kur  Eşya Depolama firması da bu tarz işletmeler arasında yer alıyor. Mükemmel eşya depolama hizmet anlayışıyla tüketicilerini memnun ediyor. Hava koşullarından etkilenmeyen özel bir atmosferin yaratıldığı depolarda mülkünüz hiçbir şekilde yıpranmıyor.


             İstanbul Ofis Taşıma   

 İstanbul Ofis Taşıma  Nakliyat olarak ofis taşımacılığı konusunda uzman olan firmamız ile irtibata geçerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
 Nakliyat olarak uzun yıllardır taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz. Özellikle büyük diye tabir edilen taşımacılık alanlarında sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul Ofis taşıma gibi özel dikkat ve itina isteyen taşımacılık alanında ilk akla gelen firmalardan biri durumundayız. Uzun yılların verdiği tecrübe ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz
İstanbul Ofis taşıma konusunda en çok dikkat edilen konuların başında ofislerin vazgeçilmez parçaları olan elektronik cihazlar gelmektedir. Yapılacak en ufak bir hatanın çok ciddi maliyetlere neden olacağını bildiğimiz için ürünlerimiz firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır. Alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizler için çok önemli olan taşımacılık konusunda sizlere hizmet vermekteyiz

                İstanbul Villa Taşımacılık

İstanbul Villa taşıma işlemi, uygun bir firma ile çalışma yapıldığı zaman oldukça kolay bir işlemdir. Mega kur  Nakliyat konuya dair alanında profesyonel hizmet vermektedir.

İstanbul Villa Taşıma Firması
Villa taşıma işlemi için bir villa taşıma firması aramaktaysanız tam olarak doğru adrestesiniz. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile hizmet vermekte olan İstanbul Villa Nakliyat uzman kadrosu ile titizlikle çalışmalarına devam etmektedir. 
Bir villa taşıma işleminde birlikte çalışılan firma ziyadesi ile önem arz etmektedir. Öyle ki, profesyonel hizmet vermekte güçlük çeken bir villa taşıma firması ile çalışma göstermeniz durumunda eşyalarınızın zarar görmesine de vesile olabilirsiniz. Üstelik vill
taşıma hizmeti sırasında oluşabilecek hasarların karşılığını firmadan talep etmeniz de pek mümkün olmayabilir.

Ancak Mega kur Nakliyat alanında uzman, tecrübe sahibi olmuş ve iyi eğitimli bir ekibe sahiptir. Mega kur Nakliyat buradan hareketle atılan her adımda titiz çalışma gösterme başarısına sahiptir. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için Mega kur Nakliyat tüm çabayı göstermektedir.


           İstanbul Asansör Kiralama 

Asansör Kiralama Mega kur  nakliyat firması olarak evinizi taşıdığınız zaman eşyalarınızı daha kolay aşağı indirebilmeniz için asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.

Firmamız olan Mega kur nakliyat, profesyonel ekiciyle ve tecrübeleriyle nakliyat firmalarının önde gelen firmalarından biridir. Uzun yıllardır nakliyat taşımacılığı yapan firmamız sadece şehir içi değil şehir dışına da hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız tarafından asansör kiralama hizmeti de verilmektedir. 1. Katta dâhil olmak üzere tüm katlara kadar asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Ev taşımak oldukça zor ve yorucu bir iştir. Hele ki eviniz üst karlardaysa eşya taşımak ağır eşyaları indirmek çok daha zor ve güç isteyen bir iştir. Mega kur  nakliyat ekibi olarak sizin bu zor ve yorucu ev taşıma işinizi kolaylaştırmak amacıyla asansör kiralama hizmeti veriyoruz. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde istediğiniz gün istediğiniz saatte ekibimizle beraber gelip asansör hizmetini size vermekteyiz. Eşyalarınız kolaylıkla ve güvenle nakliyat aracımıza iner ve tüm taşıma işlerini ekibimiz tarafından yapılır.a 


     İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı Nakliye hizmetlerimiz arasında yer alan parça eşya taşımacılığı en çok merak edilen hizmetlerimizden bir tanesidir.
Sektörde yer alan pek çok firma tarafından verilen parça eşya taşımacılığı hizmeti konusunda firmamız her zaman en iyiler arasında yer almayı başarmaktadır. Bir ya da birden fazla sayıda eşyanın istenilen noktaya taşınmasını sağlayan bu hizmet için firmamızda gerekli tüm özen gösterilmektedir. Taşımaya konu olan eşya ya da eşyalar özenle paketlenmekte, belirtilen gün ve saatte adresine teslim edilmektedir. Eşya sayısı ne olursa olsun her bir eşya firmamız açısından son derece kıymetlidir. Bu
nedenle nakliye sektöründe Mega kur nakliyat firmamız her dönem yoğun talep görmektedir


  • TÜM BÖLGELER
Mega Kur Evden Eve Nakliyat 2022 Tüm Hakları Saklıdır