HİZMETLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ
Eşya Depolama İstanbul
Eşya Depolama İstanbul Ev Eşya Depolama Kurumsal Eşya Depolama


Ev eşyası depolama, taşınma süreci boyunca eşyalarını güvenli bir yerde saklamak isteyenlerin başvurduğu en iyi yöntemdir.   Evlilik hazırlığı; ofis, şehir veya ülke değiştirme, ev değişikliği gibi nedenlerle eşyalarınız ortada kalmış veya bazıları fazla geliyor olabilir. Bu durumda eşya depolama uygulamasıyla çözüme kavuşabilirsiniz. Yer sıkıntısı çekiyorsanız eşyalarınızı bir müddet kiralık depoya bırakarak işlerinizi daha rahat halledebilirsiniz.

        Ev Eşya depolama İstanbul 

Çeyiz depolama hizmeti sayesinde çeyizinizin eskimesini ve yıpranmasını önleyebilir, düğün öncesi ev kiralamak yerine daha ekonomik bir çözümle gereksiz masraftan kurtulmuş olursunuz.  Ziynet eşyalarınızın çalınmasından endişe ediyorsanız eşya depolama hizmetiyle özel kasalarda koruma altına alınmasını sağlayabilirsiniz.  Eşyalarınızı yeni aldıysanız veya eski olmalarına rağmen onları satmak istemiyorsanız, düzeninizi kurana kadar onları nakliyat firmasına emanet edebilirsiniz.  Bazen sezonluk işler, yaz tatili ve buna benzer sebepler de eşya depolama hizmetinden yararlanmayı gerekli kılar. Yahut şirketler; geçici şube kapanışı, çalışma sistemi veya personel görev değişikliği vb. süreçlerde ofis eşya depolama alanına gereksinim duyar. Bu durumlarda da kişilerin imdadına yine nakliye firmaları yetişir.


Mega kur Nakliye olarak biz, ev eşyası depolama konusundaki tüm talepleri profesyonel işçiliğimizle karşılıyoruz. Her müşterimizin eşyalarına kendi eşyalarımız gibi değer veriyor ve titizlikle korumaya özen gösteriyoruz.Eşyaların karışmaması için büyük bir hassasiyetle hareket ediyor; temiz, düzenli, tertipli bir ortamda hizmet sunuyoruz.               Ev Eşyası Depolama Şirketi

İstanbul ev eşyası depolama şirketi arasında üstünlüğünü kanıtlayan Mega kur  Evden Eve Nakliyat . Bu alandaki bütün beklentilere kusursuz bir biçimde yanıt verir. Uygun fiyata yüksek kalite prensibiyle faaliyet gösteren firmamız . Bireysel ve kurumsal eşya depolama ihtiyaçları için doğru adrestir.

İstanbul eşya depolama firması bakımından zengin bir şehirdir. Fazla göç alması ve ticaret merkezlerinin yoğunluğu, bu sektörün mega kentte hızla gelişmesine yol açmıştır. Hâliyle bu kadar alternatif içerisinden birine karar vermeniz zordur. Ev ya da iş yeri eşyalarımız en değerli maddi varlıklarımızın başında gelir., Dolayısıyla onları bıraktığımızda gözümüzün arkada kalmayacağı bir yere teslim etmemiz gerekir.

          Eşya Depolama Firması İstanbul 


Güvenli bir Eşya Depolama hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Eşyalarınız zarar görmeden, korunsun mu istiyorsunuz? Kurumsal bir eşya depolama firmasıyla mı iş yapmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz! Mega kur Nakliyat sektörde öncü bir firma olarak sizlere uluslar arası kalite standartlarında bir eşya depolama hizmeti sunmaktadır!   Günümüzde kişilerin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerinin başında depolama gelmektedir. Depolama konusunda hizmet almak isteyen kişilerin öncelikleri büyük olan eşyaların güvenli bir şekilde depolanabilmesi olmaktadır. Söz konusu eşyaların depolanması olduğunda firmaların alması gereken belirli önlemler bulunur.


Öncelikli olarak eşya depoları kişiler için uygun boyutlarda olmalıdır. Bu sayede her kişi isteği ve ihtiyacı ile doğru orantılı olarak uygun depolarda eşyalarını saklayabilmektedir. Eşya Depolama için gerekli olan bir diğer husus ise güvenlik olmaktadır. Eşyalarınızı saklayacağınız deponun güvenilir ve güvenlik açısından değerli olması gerekir

              Profesyonel Eşya Depolama 

Aynı zamanda depoya koyacağınız eşyaların zarar görmemesi için özel korumalar olmalıdır. Nemden ve rutubetten uzak bir şekilde eşyaların depolanabilmesi değerli bir hizmet olmaktadır. Mega kur Nakliyat olarak sizin için en iyi depolama hizmetlerini sunmayı amaçlamaktayız.  Depolama hizmetlerini tercih edecek müşteriler için bir diğer önemli husus depo alanı olmaktadır. Merkezde veya merkeze yakın bir yerde bulunan depolar ulaşım için oldukça iyidir. Aynı zamanda depolama için hizmet veren firmalar belirli durumlarda sigorta yapabilmektedir. Bu tarz firmalar ile çalışarak siz de kendiniz için uygun olan eşyaların depolanması hizmetlerini alabilirsiniz.


             Eşya Depolama Fiyatları İstanbul 

Birçok firma sizin için depolama işlemlerinde özel hizmetler sunabilmektedir. Bu firmalar ile görüşerek fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Depolama işlemlerinde fiyatları belirleyen unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurların başında depolanacak alanın büyüklüğü gelmektedir. Bununla birlikte depolanacak olan eşyanın niteliği de depolama fiyatlarına doğrudan etki yapar!  Büyüklük arttıkça depolama maliyeti de artmaktadır. Aynı şekilde ne kadar süre ile deponun kullanılacağı da depolama açısından önemli olmaktadır. Firma yetkilileri ile bu konuda görüşerek bilgi alabilirsiniz. Depo büyüklüğü ve kalınacak süre belirli olmadan Eşya Depolama Fiyatları hakkında konuşmak doğru olmayacaktır. Mega kur  Nakliyat olarak sizler için her zaman en iyi ve en doğru depolama hizmetlerini sunmayı amaçlıyoruz. Bu noktada müşteri için her zaman özel hizmetler sunmaktayız.


Günlük yaşamın değişen koşulları neticesinde tüketicilerin yaşam şartları da değişebiliyor. Onların ev hayatlarıyla ilgili çeşitli ihtiyaçlar oluşuyor. Taşınma kadar eşya depolama gibi zorunluluklar da doğabiliyor. Büyük kentlerde
bununla ilgili arz talep yoğunluğu fazla görülüyor. İstanbul eşya depolama ihtiyacı bakımından başı çekiyor. Ardından İzmir, Ankara, Bursa, Adana, İzmit gibi büyük ve sanayinin yoğun olduğu kentler geliyor. Sektörde irili ufaklı çok sayıda evden eve nakliyat firması depolama faaliyeti yürütüyor.

      Ev Eşyası Depolama İstanbul

Kiralık depo arayışında olanlar çok çeşitli olduğu için onları sınıflandırmak mümkün oluyor. Genellikle ev eşyası depolama hizmeti için başvuruda bulunuyorlar. Önemli bir kısmı, ekonomik sebeplerden ötürü oturdukları
konutu boşaltıp mülklerini bir depoda tutmayı istiyor. Bazı tüketiciler; yurt dışına çıkma, farklı bir kentte iş bulma, eğitim, çeyiz biriktirme gibi gerekçelerle ev eşyası depolama şirketlerine ulaşıyor.

          Kiralık Eşya Depolama 

Şirketlerin seneler içinde kazandıkları deneyim, onlara artı puanlar kazandırıyor ve sektörde daha da büyüyorlar. Mega kur Eşya Depolama firması da bu tarz işletmeler arasında yer alıyor. Mükemmel eşya depolama hizmet anlayışıyla tüketicilerini memnun ediyor. Hava koşullarından etkilenmeyen özel bir atmosferin yaratıldığı depolarda mülkünüz hiçbir şekilde yıpranmıyor.


             Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Çok yönlü faaliyet yürüten bir şirket olarak eşya depolama hizmetimizi de geniş bir perspektifte yürütüyoruz. Her türlü ve farklı sayıdaki mülkünüzü teslim alarak ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılamaya gayret ediyoruz. Gerek vatandaşlara gerekse tüzel kişiliklere hizmet veriyoruz.

        Ofis Depolama İstanbul 

Ev eşyalarınızın yanı sıra ofis eşyalarınızı da depoluyoruz. Şirketler bazen artan evrak ve fatura yükünü ofise sığdıramayabiliyor. Bu belgeleri güncel olarak kullanmadıkları halde arşivleme zorunluluğu doğuyor. Evraklar kaybolduğu veya zarar gördüğü takdirde yasal sorumluluk altına giriyorlar. Resmi olarak 10 sene saklanmaları gerekiyor. Dolayısıyla ofis depolama başvurularını da alıyoruz.

              İstanbul Eşya Depolama

Mega kur  olarak en fazla talebi ev eşyalarıyla ilgili alıyoruz. Tüketiciler çeşitli sebeplerden ötürü evlerinde barındıramayacağı mülklerini kiralık depolara verme gereksinimi duyabiliyor. Çok sayıda İstanbul eşya depolama amacına yönelik büyük binalarımızda hizmet sağlıyoruz.

                          Öğrenci Eşyası Depolama

Zaman zaman eğitimini donduran, memlekete tatile giden veya dairesini boşaltmak zorunda kalan öğrenciler de firmamıza başvuruyor. Öğrenci eşyası depolama için genellikle sınırlı sayıda eşyalarını teslim edebiliyorlar. Farklı
genişlikteki depolarımıza tüm mülklerini veya parça eşyalarını dolduruyoruz.

                     Sigortalı Eşya Depolama

Emanet gibi bir özelliği olan depolamada müşteriler haklı olarak kendilerine bir garanti sunulmasını bekliyor. Sözleşme imzalamak veya sigortalı eşya depolama yaptırmak istiyorlar. Biz de onların bu talebini profesyonelce
karşılıyoruz. Kiralama süresince mülklerini sigortalayarak onlara güven veriyoruz. Böylelikle içleri rahat ederek eşyalarını işletmemize emanet ediyorlar.

           Kurumsal Eşya Depolama İstanbul

Eşya Depolama Nakliye ve depolama sektöründe kurumsallıkla verilen hizmet kalitesi doğru orantılı ilerliyor. Merdiven altı işletmelerde ne yazık ki böyle bir şeyden söz edemiyoruz. Eşyalarınıza gereken özeni göstermedikleri için mülkünüz hasar görüyor veya kayboluyor.   Mega kur  Nakliyat gibi kurumsal eşya depolama hizmeti veren şirketlerle çalıştığınız takdirde mağdur olmuyorsunuz. İşimizi tüm süreciyle temiz ve kurumsal bir anlayışla         Kiralık Eşya Depoları İstanbul

Kiralık eşya depoları ,fazla olan eşyalın depolanması için firmaların hizmet verdiği depolama şekli olan Konteynr depolarda muhafaza edilir Anadolu yakası Eşya Depolama hizmetleri siz değerli müşterilerimizi kazanmak için indirimli kampanyalar başlattık .Anadolu Yakası ucuz kiralık depolarımız sadece ama sadece 400 TL 'dir Anadolu yakası Kiralık depolarımız tamamen steril ve hijyeniktir . Anadolu Yakası Kiralık Ucuz depolarımız mevcuttur. ANADOLU YAKASI EV NAKLİYESİ yaptıran Müşterilerimize Kiralık Depo ücreti alınmayacaktır.

               Evden eve Eşya Depolama


Kullandığımız eşyalarımız, hayatımızın vazgeçilmez birer parçası oluyor ve bizlere günlük yaşamımızda kolaylık sağlıyor. Zamanla kullandığımız eşyalarımızın bir kısmı yıprandığından yerine yeni eşyalar alma ihtiyacı duyabiliyoruz. Aynı zamandada kullandığımız eski eşyalarımızın bir kısmını, anılarından dolayı elden çıkarmaya kıyamıyoruz. Kimi zaman da taşınmak isteyipte bir sebeple taşınamadığımız veya yeni mekanlarına daha sonra götürülmesi gereken eşyalarımız olabiliyor.

Tüm bu durumlar karşısında eşyalarımızın bir mekanda muhafaza edilmesine ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu ihtiyacımızı kimi zaman evimizin garajını, kimi zaman çatı katını, kimi zaman da apartmandaki bodrum katını depolama alanı olarak kullanmak suretiyle, eşyalarımızı muhafaza etmeye çalışıyoruz. Fakat bu yöntemler çoğu zaman bizlere tam manasıyla bir çözüm sağlayıp, ihtiyacımızı karşılaya yetmiyor.
İşte bu gibi sebeplerden dolayı, eşyalarımızı muhafaza edecek güvenilir eşya depolama firmalarına ihtiyaç duyabiliyoruz. İstanbul'da eşyası depolama işi yapan firmamız Mega Kur Evden Eve Nakliyat, siz değerli müşterilermizin ihtiyaçlarını karşılamak için güvenli, sigortalı ve kaliteli eşyası depolama hizmeti vermektedir.

Depo Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:
- Eşya depolama firmasının güvenilir ve kendi alanında uzman, işini iyi yapan bir kuruluş olmasına,
- Depolama yapılan mekanın, güvenlik tedbirlerinin iyi alındığı, korunaklı bir yer olmasına,
- Eşyaların muhafaza edileceği depoların fiziki şartlarının çok iyi, elverişli olmasına,
- Depolama alanlarının geniş ve ferah bir alana sahip olmasına,
- Muhafaza alanlarının nem almayan havadar bir yapıya sahip olmasına,
- Eşyalarda küf ve koku gibi zarar verebilecek olumsuz bir mekan olmamasına,
- Eşyalara zarar verebilcek böcek ve haşerattan arındırlmış bir depolama alanı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
Mega Kur Evden Eve Nakliyat olarak depolarımız yukarıda sayılan tüm kıriterlere sahip olup, bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınız depolama alanlarımızda uzun süre, güven içerisinde muhafaza edilebilmektedir. Firmamız siz deeğerli müşterilerine güvenli bir depolama hizmeti sunma garantisi vermektedir.

Depolanabilecek Eşya Türleri:
Eşyaların ebatı ya da türü bu anlamda bir sorun oluşturmaz. Esas olan muhafaza edilecek olan eşyaların depoda uzun süre dayanabilecek bir ömrünün olmasıdır. Depolama alanını riske sokacak her türlü bozulup çürüyen maddeler, sıvı akışkan maddeler, yanıcı ve patlayıcı maddeler olmaması gerekir.

Depolanamayacak Eşya Türleri:
Yanıcı ve patlayıcı maddeler, zehirli ve tehlikeli olan kimyasallar, radyoaktif materyaller, sıvı ve akışkan maddeler, çürüyüp bozulabilecek gıdalar, kullanılması kanunen yasak olan maddeler ve her türlü atık maddelerin depolanması uygun değildir.

Eşyalar Ne Kadar Süre ile Depolanabilir:
Depolama yapılacak eşyalar yapılan sözleşmeye göre en az bir aydan başlayarak muhafaza edilebilmektedir. Bu depolama süreci bir yıl ya da daha fazla zamanı da kapsayabilir. Sözleşmeye mutlaka depolanacak eşyalara ilişkin detaylı bir envanter içeren rapor eklenmektedir. Depolama öncesi hangi eşyanın ne kadar depo ömrü olduğunu, Mega Kur Evden Eve Nakliyat'yı arayarak öğrenebilir ve buna göre bir depolama süresi belirleyebilirsiniz.

Eşya Depolamadaki Aşamalar:
- İlk başta depolanacak eşyalar hakkında müşteri ile bir ön görüşme yapılır.
- Eşyaların ne kadar zaman depolanacağı ve ne zaman geri alınacağına ilişkin anlaşmaya varılır.
- Depolanacak eşyanın depoda zarar görmeden kalabilmesi için sağlam bir şekilde paketlenmesi yapılır.
- Paketlenmiş olan eşyalar, dikkatlice ve güvenli bir biçimde araca yüklenir.
- Araca yüklenen eşyalar, türlerine göre muhafaza edilecekleri alanlara istiflenir.
- Müşteri depolanan eşyalarını alırken firmamız Mega Kur Evden Eve Nakliyat tarafından yeni yerine taşıma işlemi yapılır.
Böylelikle bizi tercih eden müşterimiz, Mega Kur Evden Eve Nakliyat'dan eşyaların evden teslim alınması, depolanması ve tekrar istenilen yere taşınması bakımından tüm süreci kapsayan bir hizmet almış olur.

Eşya Depolama Fiyatları:
Depolama fiyatını birçok unsur belirlemektedir. Depolanacak eşyaların miktarı, ebatı ve depolanma süresi önemli unsurlardandır. Bunların yanı sıra depolanacak eşyaların sigortalanması ya da sigortalanmaması da fiyatı belirleyen unsurlardandır. Mega Kur Evden Eve Nakliyat olarak, farklı büyüklükteki depolarımızla sizlerin isteklerini en ekonomik fiyatla gerçekleştirmeye çalışıyoruz.Mega Kur Evden Eve Nakliyatın Diğer Hizmetleri:
- Eşya Depolama Evden Eve Nakliyat,
- Şehir İçi Nakliyat,
- Şehirler Arası Nakliyat,
- Kurumsal Nakliyat,
- İş Yeri Taşıma,
- Ofis ve Büro Taşıma,
- Parça Eşya Taşıma,
- Asansörlü Nkliyat,
  • TÜM HİZMETLER
Mega Kur Evden Eve Nakliyat 2022 Tüm Hakları Saklıdır