HİZMETLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ
Asansörlü Evden Eve Nakliyat
İstanbul Asansörlü Nakliyat Asansörlü Evden Eve Nakliye


Asansörlü nakliyat fiyatları İstanbul asansörlü evden eve nakliyat fiyatları hesaplama Uygun asansörlü ev taşıma Eşya taşıma asansörü ücretleri listesi. Güncel İstanbul ev taşıma asansörü kiralama ücret maliyetleri bilgisini aşağıda görebilirsiniz

         İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü nakliyat fiyatları ev taşıma aşamasında sadece maliyet olarak hesaplanır. Müşterilerimizin taşınması açısından işlemleri kolaylaştırmak için kullanılır. Bundan dolayı ek ücret ve maliyetler talep edilmez. Asansör kurulumu tek taraf için ortalama 400-600 tl aralığındadır. Bu ücret aralığı ilçe ve semte göre değiştiği gibi taşınacak kat sayısına göre de değişir. 7. Kata asansörle taşıma yapılması ile 25. kata asansörle taşıma yapılması arasında bi miktar ücretlendirme farkı çıkması da doğaldır. Mega kur Evden Eve Nakliyat LDT ŞTİ olarak yüksek katlı binalara taşınmayı kolaylaştırmak için asansörlü nakliye aracı kuruyoruz. Bu sayede daha güvenli şekilde ve daha kısa süre aralığında eşyalarınız zarar görmeden taşınmış oluyor. Taşımayı kolaylaştırmak adına sunduğumuz hizmet için uygun asansörlü nakliyat fiyatları listesini aşağıda bulabilirsiniz.

        İstanbul Taşıma Asansörü Kiralama Fiyatları

İstanbul taşıma asansörü kiralama fiyatları güncel Asansörlü nakliye aracı kiralama fiyatları uygun fiyat avantajları ile indirimli şekilde sunulmaktadır. Ucuz fiyatlarla asansörlü nakliyat aracı kiralama veya ev taşıma işlemlerinde asansörlü nakliye aracı tahsisi fiyatı aşağıdaki tablodaki gibidir. Mega kur Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ şirketi olarak asansörlü taşıma aracı kiralama fiyatı almadan her şey dahil asansörlü nakliyat fiyatları ile evinizi taşıyoruz.

               Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uygun asansörlü evden eve nakliyat aracı kurulum fiyatları aşağıdaki listede belirtilmiştir. Gerçekten talep edilen ücret sadece maliyet ücretleri olup neredeyse sembolik olarak alınan fiyatlardır. Asansörlü nakliye fiyatları tek taraf için kurulan asansör kurulum ücretidir. Asansörlü nakliye aracı kiralama fiyatları her iki taraf için kurulacak ise farklı hesaplama yapılır. Ev taşıma fiyatlarına ek olarak sadece asansörlü nakliye ücretleri talep edilerek taşınmanız kolaylaştırılır.

İstanbul asansörlü nakliye fiyatları ile daha uygun ücretlerle indirimli olarak taşınmanızı sağlıyoruz. Amacımız ev taşımak ve taşınmanızı kolaylaştırmak. Dolayısıyla asansör kurulumu için sadece maliyet talep edilmektedir. Asansörlü taşıma ev taşıma fiyatlarına ek maliyet olup. kar marjı olmadan masraf talebidir diyebilirizEvden eve nakliyat sözleşmesi bütün nakliye işlemlerimizde bir rutin olarak uygulanır. Ayrıca sigorta garantili sözleşmeli evden eve nakliye hizmetini piyasa fiyatlarının da altında alacağınızdan emin olabilirsiniz.
             Asansörlü Ev taşıma İstanbul

Asansörlü evden eve nakliyat, yapan firmamız taşınmanızı kolaylaştırırken, eşyalarınızın da güvende olmasını sağlayacaktır. Asansörlü ev taşıma hizmetimiz Türkiye’nin her yerine verilmektedir. Evden eve nakliyat talebinizi oluşturmanız halinde adresinize yönlendirilecek  ekiplerimiz, gerekli incelemeleri yaparak asansörün kurulup kurulamayacağını belirleyeceklerdir.

Asansörlü nakliyat yapabilmek için asansörümüzün dairenize uygun bir konuma yerleştirilebilmesi gerekir. Yapılan inceleme neticesinde asansör kurulumu için herhangi bir sorun tespit edilmezse nakliyat günü ve saati için gerekli planlamanın yapılması aşamasına geçilir. Biz Mega kur Nakliyat olarak söz verdiğimiz gün ve saatte bina önünde asansörün kurulumu yaparak nakliyata başlarız.


Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerini İstanbul bölgesine ilk getiren firmayız. Yıllardan beri sektörüne büyük hizmetler sunan ve bu hizmetlerin içinde yeniliklere de yer veren firmamız ile sizlerin de tanışmasını ve taşınmasını isteriz. Türkiye’nin evden eve nakliyat sektöründe çığır açan hizmetleri ile tanınan Mega kur nakliyat firması; gün geçtikçe siz değerli iş ortaklarımıza ev ve ofis taşıma alanında önemli hizmetler vermektedir.

         Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri de bunlardan biridir. Bu hizmetleri yıllar geçtikçe geliştiren şirketimiz yenilikleri de karşınıza çıkaran tek kurumsal nakliyat şirketidir. Firmamız dış asansör sistemini binalarınızın dış cephesine kurarak sizlere kaliteli, güvenli ve hızlı bir taşımacılık hizmeti vermektedir

                         Asansörlü Taşımacılık Nasıl Yapılmaktadır?

Bu hizmeti almadan önce firmamız gerekli incelemeleri yapmak adına expertiz organize etmektedir. İstanbul’da bazı binalarda asansör kurulum sorunu olabilir. Bunun sebebi çarpık kentleşme, yol durumu, balkon konumu gibi durumlar asansör kurulumuna engel olabilir. Ama özellikle İstanbul bölgesinde yapılan yeni binalar asansörlü ev taşımacılığı hizmetine güzel bir zemin hazırlamaktadır. Böylece ev eşyalarınızın rahat bir şekilde kamyondan hemen asansörlü sistem ile yukarı çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat farkı ile evinizi gün içinde hızlı bir şekilde taşıtabilirsiniz

          ASANSÖRLÜ NAKLİYE FİRMASI

Asansörlü Nakliyat hizmeti alarak taşınma işini sıkıntısız bir şekilde bitirmeye hazır mısınız? İşte bu hizmeti size sunmak üzere çalışma yapan Asansörlü Nakliyat Firması  Mega kur Nakliyat olarak biz hazırız.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları yapılan işte taşınacak eşyanın çokluğuna göre farklılık göstermektedir. Asansörlü Taşımacılık günümüzde en çok tercih edilen taşıma sistemlerinden biridir. Bu alanda profesyonel hizmet sunan firmalar arasında fiyat farklılığı da bulunmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları belirlenirken alınacak olan taşımacılık işinin hassas bir şekilde ve planlı olarak yapılması etkili olmaktadır. Taşınma işini uzman çalışma ekibi ile planlı bir şekilde size sunacak olan Mega kur Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

      Asansörlü Nakliyat ile Güvenli Taşımacılık

Taşınmaya karar veren biri için veya yük taşımacılığına ihtiyaç duyanlar bu konuda hızlı ve güvenli hizmet sunan firmalarla iletişim kurarlar. Taşımacılık firmaları eşyaları taşırken asansörlü taşıma hizmetini kullanırlar.

Asansör sistemi ile eşyaların taşınması çok daha güvenli bir taşıma hizmeti alınmasını sağlamaktadır. Asansörlü nakliyat taşınacak eşyaların özellikle yüksek katlı binalardan indirilmesi ve yine yüksek katlara çıkarılmasında kullanılır. Bunun yanında eşyaların çok ağır olması durumunda da asansörlü taşımacılık hizmeti ne ihtiyaç duyulur.

Çalışanların eşyaları çıkarmakta zorlanacakları üst katlara asansör sistemi kurularak hazırlanan bu sistem ile çok kolay bir şekilde taşıma hizmeti gerçekleştirilir. Bu sistem alanında uzman bir ekip tarafından kurulmalı ve kullanılmalı.             İSTANBUL ASANSÖRLÜ NAKLİYE

Mega Kur Evden Eve Nakliyat, İstanbul'da yer alan tüm semtlerde asansörlü nakliye hizmeti vermektedir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle ve deneyimli kadrosuyla, müşterilerine uygun fiyatllarla, kaliteli ve güvenli asansörlü nakliye hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktadır.
İstanbul'da nakliye firmaları arasında seçkin bir yere sahip olan Mega Kur Evden Eve Nakliyat, asansörlü nakliye hizmeti sunmak için her zaman yanınızda.

Neden Mega Kur Evden Eve Nakliyatı Tercih Etmelisiniz:
Taşımak zahmetli ve bir o kadarda maliyetli bir iştir. Yıllarca alın teriyle almış olduğunuz eşyalarınızın taşınırken herhangi bir zarar görmemesini istersiniz, uygun fiyatlarla taşınmak için aramadığınız nakliye firması kalmaz. İşini gerçekten severek yapan dürüst ve güvenilir bir nakliye firması ararsınız.

Bizler Mega Kur Evden Eve Nakliyat olarak sizlerin beklentilerine cevap verecek; deneyimli ekibiyle ve yılların verdiği tecrübeyle işini iyi yapmaya çalışan, gayesi sadece para kazanmak değil müşteri memnuniyetini gözeterek asansörlü nakliye hizmeti sunan bir firmayız. Teknolojik imkanları sizlerin hizmetine sunarak, son model asansör sistemiyle eşyalarınızı zahnetsizce taşıyoruz. Huzurla taşınmanın İstanbul'daki doğru adresi Mega Kur Evden Eve Nakliyat

Çalışma Prensibi:
Mega Kur Evden Eve Nakliyat olarak ilk önceliğimiz, müşterimizin yaptığımız asansörlü nakliye hizmetinden gerçekten memnun kalmasıdır, geri kalanı işin tefarruat kısmıdır. Taşınma esnasında oluşabilecek her türlü zararlara karşı eşyalar garanti kapsamına alınarak sigortalanmaktadır.
Eşyaların guruplara ayrılarak doğru malzemelerle paketlenmesi, malzemelerin sarılanması ve kolilenmesi sağlanmaktadır. Eşyaların taşınması esnasında herhangi bir zarar görmemesi için azami gayret ve dikkat sarfedilmektedir. Ev eşyaları titizlikle ve dikkatlice araca yüklenerek, gidecekleri yeni mekanlarına güvenli ve sağlam bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.
Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz, Mega Kur Evden Eve Nakliyat işini her daim iyi yapar.

Asansörlü Nakliye Hizmetinin Aşamaları:
Taşınma işlemi maliyetli ve meşakkatli bir iş olduğundan, Mega Kur Evden Eve Nakliyat siz değerli müşterilerinin maddi ve manevi olarak yükünü hafifletmeye, zor olan taşınma işini kolaylaştırmaya gayret göztermektedir. Asansörlü nakliye hizmeti birçok aşamadan meydana gelmektedir.
- Müşteriyle ön görüşme yapılması,
- Nakliye sözleşmesinin imzalanması,
- Ekspertiz işlemlerinin yapılması,
- Eşyaların değerine göre sigortalanması,
- Eşyaların dikkatlice ambalajlanarak paketlenmesi,
- Taşımaya hazır hale getirilen eşyaların araca yüklenmesi,
- Araçtaki eşyaların ve malzemelerin yeni adresine taşınması,
- Eşyaların yeni mekandaki yerlerine titizlikle yerleştirilmesi,
- Son kontrollerin yapılarak taşıma işleminin tamamlanması.
Mega Kur Evden Eve Nakliyat taşınma işleminin her aşamasında hep yanınızda.

Asansörlü Nakliye Hizmetinde Nelere Dikkat Edilmelidir:
Taşınacak olan siz değerli müşterilerimize Mega Kur Evden Eve Nakliyat olarak acizane birkaç tavsiyemiz olacak. Taşınmaya kara verdiğinizde acele etmeden güvenilir bir nakliye firması araştırınız. Piyasada çok ucuza iş yapan nakliyecilerin olduğunu ama işlerini iyi yapmadıklarını biliniz. Ucuza taşınacağım diye size büyük bir maliyet çıkarmasınlar. Taşınacağınız nakliye firmasının referanslarına bakmanızı tavsiye ederiz. İşini gerçekten kaliteli yapan bunun yanındada maliyeti çok fazla abartmayan firmaların var olduğunuda bilmelisiniz.
Anlaştığınız nakliye firmasıyla detayları çok iyi görüşün eşyaların tek tek tesbiti, paketlenmesi, ambalajlanması, nasıl taşınacağı ve sigortalanması gibi hususları yaptığınız anlaşmada iyice belirtiniz, aksi taktirde madur duruma düşebilirsiniz. Taşınacak eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için taşınma işleminin doğru ve taşınacak aracın eşyanın durumuna göre ayarlı olmasına dikkat ediniz. Taşınma işlemininm her safhasını dikkatlice takip ediniz. Asansörlü nakliye hizmeti alacaksanız sistemi sağlam olan firmaları tercih etmenizi öneririz.
Eşyalarınızı huzurla ve güvenle Mega Kur Evden Eve Nakliyatla taşıyın.

 İstanbul Asansörlü Taşıma

  • TÜM HİZMETLER
Mega Kur Evden Eve Nakliyat 2022 Tüm Hakları Saklıdır